Lekarz nie taki straszny

6996690148_119c95232d_k

Coraz więcej firm zaczyna inwestować w swoich pracowników. Mamy tu do czynienia nie tylko z premiami, wyjazdami integracyjnymi, ale także coraz częściej pracodawca decyduje się na abonamenty medyczne dla firm.

Pracownicy dostają kartę danej firmy medycznej, u której pracodawca wykupi abonament (
https://imed24.pl/oferta/dla-firm/abonamenty-medyczne
), nie tylko dla siebie, ale także dla najbliższych członków swojej rodziny, Wtedy otwiera się szeroka droga do zadbania o swoje zdrowie. Pracownik ma możliwość zarejestrować się do wybitnych profesorów z najróżniejszych dziedzin medycyny we wszystkich miastach w Polsce, które dają taka możliwość. Wchodzi tu w grę zarówno porada dietetyczna, konsultacja ortopedyczna czy tomografia komputerowa w Krakowie, Warszawie, Toruniu czy w innych miastach.

6996690148_119c95232d_k

Jedyne co musi zrobić to zadzwonić i umówić się na wizytę. Nie tylko oszczędza przy tym czas, kiedy to korzystając z usług publicznej służby zdrowia na dany zabieg czy konsultacje musiałby czekać zbyt długo, ale także ma możliwość poznać opinię najlepszych doktorów nic za to nie płacąc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>